درباره ما

هومینا وب سایتی تخصصی در حوزه صنعت ساختمان است که تلاش دارد با ایجاد فضایی مشتری مدار و حرفه ای به مشتریان کمک نماید تا در میان انبوه برند ها و مدل ها بهترین انتخاب را با توجه به هزینه و سلیقه خود داشته باشند. به دست آوردن اطلاعات تخصصی در هر حوزه ای میتواند زمان زیادی از شما را صرف نماید. قابلیت اعتماد به فروشندگان نیز خود از دغدغه های است که مشتریان با آن درگیر هستند. هومینا برآن است تا به هدف رسیدن را برای مشتریان ساده نماید و در سریعترین زمان این امکان را در اختیار مشتریان قرار دهد تا صدها محصول را با توجه به نیازهای خود مقاسیه و بررسی و انتخاب نمایند. جدید ترین و بروز ترین تکنولوژی های صنعت ساختمان را میتوانید در هومینا پیگیری نمایید.

در هومینا دسته بندی‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای ساختمانی آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی مانند هود، سینک، شیرآلات و گازهای صفحه ای و فر توکار و مایکروویو با تنوعی بی‌نظیر در هومینا عرضه خواهد شد. هومینا با با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان هومینا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت هومینا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری هومینا می باشد.

همواره یکی از اولویت‌های هومینا، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای هومینا بسیار مهم است که هزاران کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. هومینا از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
هومینا با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های هومینا محسوب می‌شود. هومینا با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و هومینا نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت هومینا و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در هومینا بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید در وب سایت ما، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند